Piasek do spoin Dansand

Gotowa do użycia mieszanka gwarantuje jasne i piękne spoiny na prywatnych chodnikach, tarasach i podjazdach o niewielkim natężeniu ruchu. Duński produkt naturalny składa się z piasku kwarcowego suszonego w piecu i specjalnych minerałów o naturalnie wysokiej wartości pH. Dzięki temu w spoinach panują bardzo niekorzystne warunki dla wzrostu chwastów.

dansand-1

Najpierw rozmieszaj zawartość worka przy użyciu łopaty, a następnie rozprowadzaj szczotką materiał do spoin w szczeliny ruchami prosto i po przekątnej. Ostrożnie zamieć nawierzchnię, używając miękkiej miotły. W celu wzmocnienia materiału do spoin należy co najmniej dwukrotnie przejechać po nawierzchni z kostki brukowej płytą wibracyjną. Zawsze używaj gumowej lub podłogowej maty ochronnej, aby zapobiec uszkodzeniu nawierzchni. Sprawdź wytrzymałość spoiny za pomocą szpachelki. Powinna ona wchodzić w spoinę na maksymalnie kilka milimetrów. W razie potrzeby należy ponownie napełnić trochę materiału do spoin i kolejny raz zamieść nawierzchnię.

INSTRUKCJA RENOWACJI

Piasek do spoin Dansand® nie jest herbicydem. Aby zapobiec odrastaniu istniejących już chwastów, należy najpierw oczyścić spoiny na całej wysokości kostki brukowej za pomocą zgarniacza do pielenia spoin i całkowicie usunąć i zniszczyć chwasty. Później można również użyć myjki wysokociśnieniowej, ale należy uważać, aby nie uszkodzić kostki brukowej i podłoża pod nawierzchnią. Na koniec ponownie wypełnić spoiny w sposób opisany w „Instrukcji nowego spoinowania”.

zobacz katalog

Zapewniamy dostawę z rozładunkiem
SPAR FRAGTEN OG HENT SELV
Produkujemy już od 30 lat w Polsce
Posiadamy sieć sprzedaży na terenie całego kraju
Guides
Brochurer og Vejledning
Artikler